Home

S c r o l l D o w n

Home

Koniec roku to czas, kiedy powinniśmy zacząć planować nasze przyszłoroczne wakacje. Udany urlop to recepta na regenerację i naładowanie się pozytywną energią, która da chęci i siły do dalszej pracy. Pracujemy przez cały rok, więc warto zadbać o to, by nasze wakacje były naprawdę wyjątkowe.

Jednym ze sprawdzonych sposobów spędzania wolnego czasu, który zagwarantuje wspaniałe wrażenia i idealny odpoczynek, są rejsy wokół pięknych miejscowości.

Grecja jest idealnym miejscem, do którego warto wybrać się na rejs statkiem wokół licznych i pięknych wysp. Wyspy Greckie zawierają wszystko to, czego turysta potrzebuje, zarówno piękno przyrody, jak i liczne zabytki, będące świadectwem dawnej cywilizacji. W obrębie terytorium Grecji istnieje wiele wysp, do których można dopłynąć jachtem lub promem, co stwarza wiele możliwości ułożenia trasy rejsu. Jednym z najpiękniejszych i najczęściej przyciągającym turystów jest szlak rejsowy zaczynający się w portowym miasteczku Katakolon i obejmujący w swej trasie wyspy jońskie i egejskie Archipelagu Cykladów.